1651588269eb

~/.. archív

Zvláštnost apatie vždy trochu ničí perspektivy budov. Vlní se a vysílají signály tam nahoru do té báně, kupole, krystalického nebe. Tu touha slečny padá zpět na zem.

Nevím sama, o čem by bylo nejlepší ventilovat, neboť síla stigmat drží mne na parapetu. Kanekalon mi teče po krku.

Žena, těžce vyhublá, sedí si u okna a vydechuje kouř do okna. Káva ji teče lehce z pusy. Na podlahu padají střípky skla zarývající se do jejích nohou. Ta žena se dost klepe. Toho kofeinu bylo moc... Ale co nadělá. Může stát s cigaretou jako pyj u úst.

Jak dávno to je, co měla sex? Měla ho vůbec někdy? Jaký je rozdíl mezi sexem a koitem a milováním? Není snad žádný rozdíl? Je tam rozdíl. Sama to ví. Dnes ale touží po rebélii. Proto vstává na parapet a skáče z osmého patra hotelu. Omylem spadne do inkoustové louže. Dlouhé bílé nožky se zbarví do černé.

Voní jako terpentýn. Ten smell ráje, klidu a lásky. Chtěla by se v něm válet. Prožívat orgasmy a křeče plné endorfinů. Koupala by se v něm. Kaluž byla dost hluboká. Ale nemůže, protože ztratí tu bělost. Proto se vydává dál.

Světla můr chrání ji na zebrách silnice. Auta by ji ale stejně zastavila. Byla nahá. To si uvědomila až když skočila. Nahost je přeci nakonec to jediné, co zbývá. Je to jediná věc, kterou doopravdy vlastníme.

Jaké to je být v psychóze? Byla v ní někdy? Možná je nepravděpodobné, že kdy mohla plavat v kaluži. Popravdě to asi nikdy nezkusila. Asi by měla, než si zláme nohy. Jde cestou v parku. Pach mrtvol, motorového oleje, trávy a vařícího se piva. Slyší křik lidí, kteří nedostali čistý pervitin. No nic, přeci je to park. Světlo plazmy září na ňadra, růžové výstupky se topoří díky chladu Měsíce. Připadá si tak krásně. V říčce po její pravé straně plavou petlahve a cigarety a injekční stříkačky a svítící medůzy s jehličkami a lžičkami.

Štěrk a asfalt se mění v dřevěná ohnutá prkna s rybími kostmi v záhybech. A ten potok, zkažený lidstvem, stává se rybníkem. Bahno se vznáší na povrchu, kapři se otáčejí na záda, štiky utíkají na prkna a medůzy požírají kusy fetek.

Stromy se chtějí ohnout, aby konečně slečnu čaply za růžovoučké bradavky. Když zjistí, že budou neúspěšní, alespoň si po ní hodí kaštanem, který se jí zabodne do zad, do chmýří nad vulvou a rusých vlasů.

Holka si vykračuje opatrně, aby neschytala třísku. Ucítí slabou bublinu v pochvě. Sama se uvolní a z vagíny jí rázem začne krvavý vodopád. Musí usyknout. Kolem rybníka rostou blatouchy, to jediné, čím se může trochu otřít. Zaschlá krev ale pořád zůstává na světlých stehnech jako mateřská znamínka.

Konečně dojde k dalšímu rozcestí. Ze dřeva se opět stává štěrk a asfalt. Kolem jsou cedule s pyji a vagínami, pod nimiž odpočívají vajgly značky Camel. Kéž by měla krabičku cigaret... Žádná auta nejezdí. Fullstop.

Jde do baru, kam tak dlouho míří. Ta cesta trvala snad hodiny. Nenávist se jí v těle vaří místo klasické rtuti. Té vody, co pálí její hruď, ale připomíná, že existuje. S vůní gintonic sedá si do vyššího patra. Sklenička lehce zastudí na ňadrách, díky čemuž si vzpomene na kaštany v ochlupení.

Otrhala všechny ořechy a dala jeden po druhém na dřevěný rozskřípaný stůl. Poprosila krysu, aby přinesla nůž na máslo. Za odměnu prý dostane jeden kaštan. Než krysa přiběhla, ta holka doufala, že nepřijde žádný pár, který by měl koitus na stole vedle ní. Rozplakala by se totiž. Krysa vytušila holčin stres, proto běžela tak rychle, že zakopla a i s nožem spadla na zem.

Žena se i tak rozplakala. Krev jí při tom pořád tekla z pochvy. Zvedla myšku a políbila její hlavu. Vzala ten nožík, rozřízla obal kaštanu, do obalu nalila gintonic a kaštan postavila vedle. Druhý kaštan z asi pěti opět rozkrouhla a opatrně vložila do svého nápoje. S krysou si připily a dále mlčely.

Po asi hodině, kdy krysa přinesla další gintonic pro obě osoby, myšku začalo hodně bolet břicho. Kníkala, křičela a svíjela se v křečích. Žena se neskutečně lekla. Položila krysu na břicho, které hned na to masírovala. Chlupaťoučké bříško bublalo pod štíhlými kostěnými prsty.

"Budu rodit," řekla šedá krysa. "pomoz mi." zaskřípala ze sebe mužským hlasem. Holka se vyděsila. Nikdy neslyšela někoho mluvit. Ale kryse musí pomoci. Vždyť přinesla ten nůž na máslo...

Její nohy lehce zavržou. Stehna jsou slepená krví. Trochu trvá, než je odtrhne od sebe. Krysu vezme rychle do náruče a spolu s ní si lehne na stůl. Musí si lehnout na záda, proběhne její hlavou.

Roztáhne stehna, položí si hlavu a začne hledat svoji vulvu. Krysa mezitím leží vedle jejích vlasů, v bolestech, křečích, slzami v očích. Holka ale naštěstí rychle najde vagínu, oddělí od sebe růžové pysky a vlhkost pochvy přenese nejdřív na hlavu krysy a poté na celé tělo.

Vlhkosti ale není dost, krysa se snaží rozmazat výtok po celém těle, ale vody není dost a křeče jí brání před většími pohyby. Žena proto použije i svoje sliny. Hýbe rychle ústy a mačká dásně, aby měla co nejvíce slin. Naneštěstí krev spojená s výtokem spadla kryse do očí a ona začala jetzt křičet.

Už i holka plakala. O krysu se tolik bála. Ale měla snad už dost slin, kterými pokryla celé tělo myšky. Ta teď vypadala jako zabalený vlhký kokon. Holka opatrně vzala krysu do rukou, sem tam zahlédla slabé pohyby pacičkami. Kokon vložila ke svým pyskům. Usykávala a slzy jí padaly na roztřesená ňadra. Dlouhý krysí ocas ji mezitím práskne po stehně.

Žena si toho skoro nevšimne. Krysu pomalu zavádí do světa vulvy. Pysky se díky krysí hlavě lehce rozevřou. Ta krysa se snaží být v pokoji nebeském, avšak bolest stále, i přes teplý kokon, vysílala šoky do celého těla. Hlavička konečně překoná čípek a zbytek těla se pomalu posunuje přes krvavý tunel hluboko dovnitř. Jenom ocas vychází z ženského těla. Holka by se chtěla omluvit, kdyby věděla, jak... Šedá krysa mezitím snáší dobře krvavé teplo pochvy. Lehce to povolilo její svaly. Žena držící krysu zapálí si cigaretu, těžce vydechne.

Bylo by ticho, kdyby z vagíny nezačalo znít malé pískání a slizké mlaskavé zvuky. Ani se holka nenadála a mezi pysky začaly vyskakovat malé myšky. Růžové a od krve její i krysí. Pomalu se plazily ven.

Naštěstí to ani holku ani krysu nebolelo. Miminka běhala po stole a jedno po druhém spadlo ze stolu na zem, kde se potkala s kaluží terpentýnu, který stekl z nejhlubšího vnitřku ženy.

Holka kryse musí pomoct ven. Jakmile celý šedý chumel vykoukl zpoza pysků, pištění a díky krysy zněly celým prázdným barem. Žena nic neřekla, jen myš posadila zpět na stůl, sama z něj slezla a sedla si zpět na lavičku ke svému gintonicu. Zapálila si další cigaretu. Ta předešlá spadla do terpentýnu. Zázrakem nic neshořelo. Sama krysa se napila z obalu kaštanu.

Tak spolu seděly. S gintonicem, jednoho večera, kdy holka skočila z hotelu, šla parkem fetek a skončila v baru, kde si dala alkohol a pomohla rodit kryse svým vlastním lůnem.

Už se těší, až se vrátí zpět do hotelu, odkud skočí zítra znovu dolů.